Собственик на отбор от елита ни обмисля оттегляне от футбола


Собственик на отбор от елита ни обмисля оттегляне от футбола

5699 0

Собственикът на Царско село - Стойне Манолов, обмисля идеята да се откаже от футбола. Причина за това е решението, което по-рано бе взето от Българския футболен съюз. Както вече писахме в SportLive.bg, футболната централа наложи санкция на новака в елита на стойност 5000 лева.

"Не съм далеч от мисълта да се откажа от футбола. Не е проблем глобата. Проблем е, че се лепва петно върху клуба и върху моето име. Никой не си е намерил авторитета на улицата. За толкова много години, никога не ми се е случвало подобно нещо" - заяви Манолов пред Гонг.

ФК Царско село е български футболен клуб от София. Основан е през 2015 г., като още от самото начало собственик е Стойне Манолов. След три поредни сезона във Втора лига, "червено-белите" завоюваха първото място от третия опит, с което си спечелиха правото да се състезават срещу най-добрите в страната.

"Съд до дупка. Не може без доказателства да се хвърлят подобни обвинения. Нека прокуратурата да се намеси. Ще се съдим до последно с тези, които ни обвиняват без да имат доказателства" - допълни благодетелят на Царско село.

Сезонът в българския елит вече започна. Припомняме, че от голямата тройка единствено ЦСКА не съумя да запише успех в откриващия мач. По-рано, пък, изтече информация, че Димитър Бербатов е получил предложение от друг клуб у нас - вижте кой в този материал на SportLive.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички