След ужасния инцидент: Александър Любенов е в болница, а контузията му не е лека

Снимка: Ivan Ivanov/ LAP.bg

1535 0

Вратарят на Локомотив София Александър Любенов претърпя ужасен инцидент по време на двубоя с Лудогорец, като през второто полувреме си глътна езика и се стигна до намесата на медицински екип. Треньорът на гостите Данило Дончич разкри, че играчът им е в болница.

Тежка травма за Любенов

А колегите от " Diema Sport" разкриха, че стражът е със счупена скула, което не е никак лека контузия.

Любенов претърпя много тежка контузия

Още: Голмайстори в Първа лига през сезон 2023/24: Тараните на Лудогорец се изкачават

"Въпреки че имахме много кадрови проблеми, дойдохме без 8 футболисти (3 наказани, 1 не може да играе заради документи и 4 контузени), но това не е оправдание. Днес нищо не ни вървеше. Това, което тренирахме през седмицата, днес стана наобратно. Детинска грешка при първия гол, която нямаше как да не бъде наказана.

В края на полувремето допуснахме нови грешки. Преди мача си казахме, че с по-малко грешки имаме повече шансове. Второто полувреме те продължиха да атакуват. Дузпа и за жалост нашия вратар се контузи. Надяваме се да не е нищо сериозно, Сашо е в болница. Другото изобщо не е за коментар", заяви Дончич минути след края на мача в Разград", заяви наставникът на софиянци Данило Дончич.

Още: Лудогорец смаза Локомотив София в Разград, зловещ момент с Александър Любенов помрачи двубоя (ВИДЕО)

Зловещ сблъсък по време на Лудогорец - Локомотив София: Юноша на Левски си глътна езика и изпадна в безсъзнание (ВИДЕО 18+)

"Много здраве, късмет и постигнати успехи": Клуб от Първа лига поздрави новия президент на БФС - Гонзо

Лудогорец - Локомотив София по ТВ: Къде да гледаме битката между "орли" и "железничари"?

Красимир Балъков се завръща - ще води шести клубен български отбор?

Данило Дончич подразни всички в Левски, след като им "открадна точките"

Данило Дончич за Левски: Един от най-големите отбори в България, 6:0 трябва да е допълнителна мотивация за реванш