След много драма и емоции: Локомотив София надви Спартак Варна

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1245 0

Локомотив София успя да победи Спартак Варна у дома на стадион "Локомотив" с 3:2 след малко над 100 минути игра в мач от осмия кръг на Първа лига.

Срещата бе изпълнена с много драма и емоции, а ВАР трябваше да се намесва на няколко пъти, за да решава ключоеи ситуации - първо, за да отмени втори жълт картон на Здравко Димитров от Спартак Варна, а след това в заключителните минути на мача да отсъди дузпа за Локо София.

Домакините откриха в 25-ата минута чрез Димитър Митков, Румен Руменов изравни пет минути по-късно, а в края на първата част Антонио Вутов върната преднината на "железничарите".

Пет минути след почивката резултатът отново бе изравнен, благодарение на Божидар Васев. Точка на спора сложи Димитър Митков в 112-ата минута на мача, след като бе точен от дузпа.

След седмица Локомотив София гостува на Славия, а Спартак Варна ще приеме отбора на ЦСКА.