Арда разплака Славия с гол в самия край на мача

Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

1072 0

Арда успя да се наложи у дома срещу Славия в мач от деветия кръг на Първа лига. Момчетата на Александър Тунчев победиха с минималното 1:0, вкарвайки гол в самия край на мача.

Мачът в Кърджали бе доста равностоен, като може да се каже, че двата тима си поделиха по едно полувреме. "Белите" бяха по-активни през първата част, като дори ВАР им отмени дузпа. През втората част обаче домакините си стъпиха на краката и успяха да се доберат до победата с гол в добавеното време на Иван Тилев.

С победата днес (27 август) Арда събра 15 точки и излезе на 3-о място във временното класиране, докато столичани са на седмата позиция с 12 точки и два мача по-малко.