Славия с класика срещу Янтра

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

919 0

Славия победи с 3:0 като домакин втородизионния Янтра в приятелски мач по време на паузата в шампионата.

Тони Тасев даде аванс за "белите" в 40-ата минута след точно изпълнение на дузпа, отсъдена за нарушение срещу Ерол Дост. Само минута след това Тасев направи 2:0 след асистенция на Христо Попадийн.

Четири минути преди изтичане на редовното време Димитър Стоянов оформи класическия успех в полза на Славия.

В игра след близо четиримесечно отсъствие се завърна Емил Стоев, който лекуваше контузия, докато ветеранът Георги Петков остана на резервната скамейка и не се появи на терена, акцентираха от официалния сайт на "белите".

Състав на Славия: Николай Кръстев, Христо Попадийн, Емил Виячки, Гьоко Зайков, Ертан Томбак, Ерол Дост, Кемело Нгуена, Микита Никалаевич, Тони Тасев, Мартин Сораков, Йон Бакеро (Александър Иванов, Димитър Стоянов, Георги Вълчев, Емил Стоев, Венцислав Керчев).

Ето пък какво коментира ексклузивно пред SPORTLIVE президентът на Славия Венцеслав Стефанов относно трилъра с БФС!