Шеметен мач в Кърджали! 10 от Арда пречупиха Ботев Враца в страхотен мач

Снимка: Ivaylo Borisov/ LAP.bg

1026 0

Отборът на Арда не успя да пропилее два гола аванс срещу Ботев Враца, макар да водеше с 2:0 и да допусне равенство до 2:2, но в крайна сметка домакините стигнаха до успеха с 10 човека след попадение дълбоко в добавеното време на Тонисалв Йорданов за 3:2.

Тимът от Кърджали доигра срещата с човек по-малко, след като бранителят Алекс Петков бе изгонен с втори жълт картон 20-ина минута преди края на срещата.

Първите две попадения за „сините” бяха дело на Спас Делев и Румен Руменов, но в рамките на три минути през втората част Дориан Бабунски (51-д и 54) възстанови равенството и на практика беше много близо да донесе ценната точка за отбора от Враца, но минута преди последния съдийски сигнал Арда си осигури успеха след добре насочен удар на Йорданов за 3:2.