Септември и Етър поделиха точките на Националния стадион

Снимка: "Преса"

1090 0

Отборите на Септември и Етър (Велико Търново) направиха равенство 1:1 в последния мач от 8-ия кръг на Първа лига, игран на Националния стадион "Васил Левски“.

Столичани търсеха първата си домакинска победа от началото на сезона и изглеждаха близо до нея, след като Боби Галчев откри резултата в 13-та минута със страхотно изпълнение от свободен удар.

Гостите от Велико Търново все пак стигнаха до точката, благодарение на гол на Иван Стоянов от дузпа в 72-та минута.

След това равенство Септември заема 12-то място в класирането със 7 точки, докато Етър е на 8-ма позиция с актив от 10 точки.