Приключва ли ерата "Бакеро"? Загорчич е на стадиона, феновете с призив

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

2983 0

Кризата в Славия изглежда, че няма да види своя край и в домакинството на ЦСКА 1948, след като "червените" поведоха с 2:0 още до почивката. Попаденията бяха дело на Карагерен и Рууни, съответно в 14-тата и 31-вата минута.

Този развой разочарова изключително много домакинските привърженици и тяхната реакция не закъсня. Те се обърнаха с гръб към терена и скандираха "всички вън" след второто попадение във вратата на Кръстев.

Бъдещето на легендата

През изминалите дни имаше спекулации, че Хосе Мария Бакеро може да се окаже без отбор още след този двубой, ако се стигне до негативен развой. Припомняме ви, че до този момент "белите" разполагат с победа, равенство и три загуби.

Всичко това се случваше пред погледа на бившия треньор в "Овча Купел" - Златомир Загорчич. Той бе след редицата футболни знаменитости по трибуните на стадион "Александър Шаламанов".

Следете всичко около Първа лига със SportLive.bg!