Нов бой по Славия: Берое с четвърта победа след лекция за полувреме (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

1616 0

Берое не остави шансове на Славия в домакинството си от шестия кръг на Първа лига! Заралии се наложиха с 3:0 над столичани след попадения на Скуадроне (17') и Майк Севайос (39',42').

По този начин възпитаниците на Араголаса гарантираха четвъртия си успех от началото на кампанията след 6 изиграни срещи още до полувремето. През второто полувреме гостите опитаха да отговорят, но най-опасното бе комичен пропуск на Бакеро.

По-притеснителното за "белите" от София е головата им разлика от 3:11 през сезон 2023/24. Едва в миналия кръг те загубиха с 1:5 домакинството си на Черно море.

Така Берое вече е трети, но с равни точки с втория Черно море (13), докато лидерът е Локомотив Пловдив с 16 пункта. Славия остава на незавидното 12-то място с актив от 4 точки.

Вижте пълното актуално класиране в Първа лига за сезон 2023/24!