Още един с коронавирус в Черно море преди съдбоносния слбъсък с Ботев (Пловдив)


Още един с коронавирус в Черно море преди съдбоносния слбъсък с Ботев (Пловдив)
Снимка: Официален сайт на Черно море

1705 0

Неприятни новини получиха в лагера на Черно море, след като стана ясно, че още един техен играч е дал положителна проба за коронавирус. Става въпрос за гръцкия защитник Димитриос Хантакиас. Пробата е резултат от последните тестове - от вчера (10.07) вечерта, които бяха направени на играчите.

По този начин той отпада от групата на варненци за днешния изключително важен сблъсък с Ботев (Пловдив). Срещата е от 20:00 часа българско време и припомняме, че победителят от нея ще изиграе 1 мач срещу третия в крайното класиране от Първа лига, който ще реши последния роден участник в европейските клубни турнири.

От Черно море ще настояват да получат документи, които да показват кога за последно са били тествани футболистите на "канарчетата", за да може и двата тима да са третирани по един и същи начин и да бъде гарантирано здравето на всички. 

След срещата с Царско село, в която пламна заразата за Черно море, футболистите на варненци са тествани цели 5 пъти. Припомняме, че след мача с "царете" Ананиев обяви за цели 16-има заразени с коронавирус в Черно море.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички