Монтана и Верея разделиха точките след спорен гол (ВИДЕО)

Снимка: БГНЕС

1119 0

Отборите на Монтана и Верея завършиха си поделиха точките, след като завършиха наравно 1:1 в първи мач от 19-ия кръг на Първа професионална лига, игран на заснежения терен в Ловеч.

В 6-ата минута Георги Ангелов отбеляза дискисуионно попадение срещу бившия си тим, извеждайки старозагорци напред в резултата, а Атанас Илиев изравни в 38-ата.

Верея пък трябваше да доигра заключителните минути на срещата с човек по-малко, след като в 78-ата Илиас Хасани получи втори жълт картон.

Монтанчани все пак успяха да прекъснат черната серия от четири поредни поражения и вече има 9 точки на последната 14-а позиция. Верея пък заема седмо място с 23 пункта.