Матич: В Септември и Арда има по един малък национален отбор

Снимка: Lap.bg

2313 0

Старши треньорът на Септември София Славко Матич говори след загубата на възпитаниците му от Арда Кърджали с 2:3 в последния мач от четвъртия кръг в Първа лига. Сърбинът не скри разочарованието от крайния резултат, но и подчерта доброто представяне на водения от него тим.

Ето какво каза:

"Честита победа на Арда. Убеден съм, че и в двата отбора има един малък национален отбор. Излязохме по-офанзивно, Арда се опитва да играе. Имат много добра транзиция.

Второто полувреме спечелихме притежанието на топката. Не е лесно, когато се гони три пъти резултат. Не мога да съм доволен от резултата, нормално е.

Oбичам да работя. Момчетата напредват. Трябва време талантът да стане качество. Гледаме противника, анализираме, но искаме да играем нашия футбол. Имаме наша философия. Ако има търпение, ще стане всичко.

Публиката остана доволна. Очаквах да ме посрещнат с аплодисменти, за кратко време направихме много в Арда", коментира Матич.