Локомотив София загуби и от сърби в Турция

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

773 0

Локомотив София допусна поражение и във втората си контрола по време на подготвителния лагер в Турция. Този път момчетата на Станислав Генчев загубиха с 0:2 от сръбския Войводина Нови Сад.

Попаденията за сърбите забиха Иван Вукчевич в 48-ата минута и Владислав Милетич в 72-ата минута. Преди 3 дни столичните железничари паднаха със същия резултат и от руския Шинник (Ярославл).

Локо Сф започна по-добре мача, но Франса пропусна да открие резултата. През първото играта продължи динамично, но не паднаха попадения

Само три минути след антракта Войводина откри резултата. Вукчевич вкара отблизо за 0:1. Милетич фиксира крайното 0:2 в 72-ата минута, възползвайки се от грешка в българската защита.