Фенове нахлуха на терена и прекратиха мач на Литекс

1490 0

Фенове на Трявна  са нахлуха на терена и прекратиха мача от Северозападната Трета лига между домакините и Литекс в 65-ата минута при резултат 1:1, съобщава "Тема Спорт".

Привърженици влязоха на те­рена, бесни от съдийството, след като реферът Мирослав Михайлов отсъди дузпа за ловчанлии за фаул срещу Искрен Писаров. Преди това пък до­макините са имали претен­ции за засада при опасна ата­ка на Литекс.

Фабиен Бударен: България е пълни стадиони, ултраси и евромачове

В крайна сметка след дузпата фенове връхлетяха на терена и потърсиха сметка от съдия­та Михайлов, който бързо се прибра в съблекалнята.

Пре­кратяването на мача ще до­веде до служебна победа за Литекс, а Трявна почти сигурно ще бъде лишен от домакинство.

Шокиращо! Бивш треньор на Литекс и ЦСКА искал пари от футболисти, за да играят

До нахлуването ловчанлии владееха инициативата, а до­макините играеха по-дефанзивно. Въпреки това Трявна пове­де 8 15-ата минута, след като Николай Енев засече центри­ране на Александър Дамянов.

Пет минути преди почивка­та пък Илиян Митрев изравни с удар от 20 метра. След ка­то двубоят бе прекратен, до­макините подадоха жалба сре­щу съдийството и обявиха, че ще предоставят на Зоналния съвет видеоматериал от мача.