Ето имената, които ще спорят за президентския пост в БФС


Ето имената, които ще спорят за президентския пост в БФС
Снимка: БГНЕС

2769 0

Шестима кандидати влизат в битката за президентския пост на Българския футболен съюз на 12 октомври. До вчера (27 септември) беше крайният срок, в който трябваше да се подадат документи за номинации за кандидат-президенти. В деловодството на БФС са получили документи от шест кандидати.

Това са настоящият президент Борислав Михайлов, Димитър Бербатов, Христо Порточанов, Христо Христов, който е спонсор на Марица Пловдив, мениджърът Георги Захариев и Ивайло Дражев, който пък е бивш собственик на Черноморец-Бургас.

Документите ще бъдат разгледани от специална комисия към БФС, която ще обяви решението си на 1 октомври - датата, на която ще бъде публикуван окончателен списък за конгреса. Конгресът на 12 октомври, който беше свикан по инициатива на Димитър Бербатов, трябва да започне в 10.00 часа в зала 1 на НДК. 

Цели 13 клуба пък изразиха подкрепа към Борислав Михайлов за предстоящите избори (подробности четете тук).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички