ЦСКА 1948 засили кризата в Партизан насред Белград (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

2780 0

ЦСКА 1948 спечели визитата си на Партизан в Белград с 2:0 по време на плануваната контрола между двата тима. В големия герой за домакините превърна опитният Светослав Диков, който с двете си попадения в срещата направи разликата (34-тата и 54-тата минута).

На практика това бе нов негативен резултат за “гробарите”, въпреки че става дума за контрола, след като тимът отдавна загуби шансове в борбата за титлата в Сърбия, а по време на паузата за международен футбол се намира на трето място с точка зад втория - Бачка Топола и на само една пред Чукарички, в местния елит.

Двата тима си разделиха контрола на кълбото по време на срещата - по 50%, а домакините имаха превес при отправените удари, но огромна част от тях не намериха очертанията на вратата.

Гостите реализираха два от своите три точни удара, докато един се оказа неточен.