Черно море с първа победа за 2021 година

Снимка: LAP.BG

1065 0

Отборът на Черно море запази живи надеждите си за класиране в първата шестица на Първа лига, след като победи Берое с 2:1 у дома в мач от 19-ия кръг на първенството. На стадион "Тича" във Варна головете за "моряците" отбелязаха Зе Гомес в 21-та минута и Родриго Енрике от дузпа в 61-та минута. Октавио върна един гол за старозагорци в 74-та минута, но това бе всичко, до което стигнаха възпитаниците на Димитър Димитров.

След този успех Черно море вече има 25 точки на седмото място, само две по-малко от шестия ЦСКА 1948, който утре приема Левски. Берое остава на пета позиция в класирането с актив от 32 точки.