Черно море отново громи, този път го отнесе новак в Първа лига

Снимка: chernomorepfc.bg

2397 0

Отборът на Черно море записа нова разгромна победа по време на предсезонната си подготовка - след като през миналата седмица "моряците" спечелиха с 5:0 срещу Спартак Плевен, днес (27-и юни) те вкараха четири безответни гола във вратата новака в Първа лига Етър Велико Търново.

Две от попаденията бяха дело на Атанас Илиев, а по едно добавиха Даниел Димов и Исмаил Иса!

Черно море влезе по-добре в двубоя и още в 8-ата минута успя да открие резултата - след грешка в половината на Етър, Васил Панайотов намери Матеус Машадо вдясно, който подаде към Атанас Илиев, а нападателят с левия крак не сгреши за 1:0.

В 12-ата тимът на Илиан Илиев удвои аванса си - след центриране от фаул от левия фланг на Мазир Сула и последвало разбъркване в наказателното поле, капитанът Даниел Димов реализира за 2:0.

В добавеното време на първото полувреме Черно море получи право да изпълни дузпа за игра с ръка, а Атанас Илиев я превърна в гол с удар под гредата за 3:0.

Крайното 4:0 бе оформено от Исмаил Иса - Велислав Василев получи топката отдясно, пусна към Иса, който с премерен удар вкара последния гол за варненци в 67-ата минута.

Стартови състави

Черно море: Християн Славков, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 19. Александър Василев, 2. Цветомир Панов, 27. Даниел Димов, 71. Васил Панайотов, 38. Пабло Гарсия, 8. Мазир Сула, 7. Матеус Машадо, 9. Атанас Илиев.

Етър Велико Търново: Вилем Фендрих, Валери Христов, Моран Асфал, Росен Върбишки, Крум Стоянов, Георги Иванов, Шахредин Бокуда, Денислав Ангелов, Мариян Иванов, Павел Иванов, Даниел Иванов.

*Четете последните новини от българския футбол в SPORTLIVE.BG!