Черно море и Локомотив София не се победиха на "Тича"

Снимка: Ivaylo Borisov / LAP.bg

1217 0

Новакът Локомотив София не допусна поражение при визитата си на Черно море, завършвайки наравно – 1:1 на „Тича”. Столичани се добраха до точката след гол на Валентин Николов в 84-ата минута, а Родриго Енрике бе дал аванс на „моряците” в деветата минута на мача.

Черно море откри резултата във Варна с първия удар в мача. Леандро Андраде проби отляво и даде пас за Енрике, който с лекота преодоля Любенов след девет минути игра. В 25-ата минута варненци можеха да удвоят, но Гарсия направи голям пропуск.

Първият шанс за Локо бе пет преди края на първата част, но удар на Виржил Пинсон бе отразен от Георгиев.

В 84-ата столичани изравниха резултата във Варна, когато  Валентин Николов от свободен удар матира Георгиев за 1:1.