Черно море прегази Локомотив в Пловдив

Снимка: БГНЕС

912 0

Отборът на Черно море спечели убедително гостуването си на Локомотив Пловдив в мач от 13-я кръг на Първа лига с 3:0. С този успех "моряците" прекъснаха серията си от две поредни поражения и с успеха събраха 18 точки и са на 6-та позиция. "Смърфовете" пък имаха две поредни победи и бяха изпреварени от днешния си опонент.

Още в 3' Черно море атакува и Георги Илиев нацели гредата. Минута по-късно Мариян Огнянов изведе варненци напред в резултата след асистенция на Сукуна.

Втората част започна отново по-силно за гостите и в 60' добрата им игра даде резултат. Орлин Старокин с премерен удар направи 2:0, а 3' преди края на срещата Антон Огнянов оформи крайния резултат.