Черно море и Етър поделиха точките на "Тича"

Снимка: Оф. сайт на Лудогорец

595 0

Черно море и Етър направиха равенство 2:2 във Варна в мач от 28-ия кръг на Първа лига. На стадион "Тича" домакините поведоха в резултата в 26-ата минута чрез Мехди Букаси, но "болярите" стигнаха до пълен обрат само в рамките на две минути малко след почивката.

Флорент Боджадж и Милчо Ангелов се разписаха в 51-ата и 53-ата минута. Десет минути по-късно централният нападател на "моряците" оформи крайното 2:2.

Така тимът на Илиан Илиев продължава да води убедително в класирането на Група А на втората осмица с 44 точки, докато Етър вече има актив от 28 точки и поне временно измести Царско село от втората позиция.