БФС обяви програмата за следващите три кръга в Първа лига и за 1/8-финалите в Купата


БФС обяви програмата за следващите три кръга в Първа лига и за 1/8-финалите в Купата
Снимка: Български футболен съюз

848 0

Българският футболен съюз обяви програмата за следващите три кръга в Първа лига и за 1/8-финалите в турнира за Купата на България по футбол.

Ето и изявлението на СТК:

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 30.09.2021 г

Насрочва отложената среща от 1/16 финал за купа България както следва:

Отложена среща от 1/16 финали на Купа България

08.10/петък/

Левски 2020 Лом - Локомотив Сф 15.00

Приема предложената програма за 1/8 финал за купа България, както следва:

Купа България 1/8 финали

26.10 /вторник/

Левски Л/ Локо Сф - Локомотив Пд 16.00 Диема спорт

Левски - Септеммври Сим 19.00 Диема спорт

27.10 /сряда/

Славия - Пирин Бл 16.00 Диема спорт

Берое - Черно море 19.00 Диема спорт

28.10 /четвъртък/

Септември Сф - Етър ВТ 15.00

Лудогорец Рз - Локомотив ГО 16.00 Диема спорт

ЦСКА – София - Арда Кж 19.00 Диема спорт

17.11/сряда/

Левски 2005/Крумовград – Монтана 13.30

Приема предложената програма от 11 - ти до 13 – ти кръг на Първа лига и отложена среща от 3-ти кръг да се изиграят, както следва:

XI кръг

15.10 /петък/

Пирин Бл - Ботев Вр 18.00 Диема спорт

Локомотив Пд - Арда Кж 20.15 Диема спорт

16.10 /събота/

Черно море – Славия 17.45 Диема спорт

ЦСКА-София - Ботев Пд 20.15 Диема спорт

17.10 /неделя/

Лудогорец - Царско село 17.00 Диема спорт

Локомотив Сф – Левски 19.15 Диема спорт

18.10 /понеделник/

ЦСКА 1948 – Берое 20.00 Диема спорт

Отложена среща от III-ти кръг

19.10 /вторник/

Локомотив Пд – Пирин 15.00 Диема спорт

XII кръг

22.10 /петък/

Царско село - Локомотив Сф 17.15 Диема спорт

Локомотив Пд - ЦСКА 1948 20.45 Диема спорт

23.10 /събота/

Ботев Вр - Черно море 14.15 Диема спорт

Арда Кж – Славия 16.30 Диема спорт

Левски - Пирин Бл 18.45 Диема спорт

24.10 /неделя/

Берое - ЦСКА-София 19.00 Диема спорт

25.10 /понеделник/

Ботев Пд – Лудогорец 18.30 Диема спорт

XIII кръг

30.10 /събота/

Славия - Ботев Вр 14.15 Диема спорт

Локомотив Сф - Ботев Пд 16.45 Диема спорт

Черно море – Левски 19.00 Диема спорт

31.10 /неделя/

Пирин Бл - Царско село 14.15 Диема спорт

ЦСКА-София - Локомотив Пд 16.30 Диема спорт

Лудогорец – Берое 19.00 Диема спорт

01.11 /понеделник/

ЦСКА 1948 - Арда Кж 18.00 Диема спорт

БФС си запазва правото на промени в програмата.

Секретар СТК:

/Н.Михайлов/.

Етикети:
Sportlive.bg

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама

Избрано от На фокус


И на 36 години Кристиано Роналдо показа величие през 2021 г. (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо остана за първи път от години извън челната тройка за "Златната топка". Годината не беше...

Реклама

Най-четени новини


виж всички