Масова чистка в Берое само ден след края на сезон 2020/21, 13 играчи напускат клуба


Масова чистка в Берое само ден след края на сезон 2020/21, 13 играчи напускат клуба
Снимка: Lap.bg

1254 0

Цели 13 футболисти на Берое няма да играят повече за клуба, съобщиха днес от Стара Загора. Душан Перниш прекратява своята кариера и се завръща в родината си Словакия след 115 мача с екипа на "зелените". Ето и имената на другите играчи, чиито договори изтичат и няма да бъдат подновени:

- Георги Ангелов (62 мача за клуба)

- Илиас Хасани (24 мача)

- Крум Стоянов (33 мача)

- Теди Мезаг (43 мача)

- Димо Бакалов (16 мача)

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

- Ибрахима Конте (43 мача)

- Октавио (37 мача)

Контрактите на следните играчи са прекратени по взаимно съгласие:

- Християн Василев (10 мача за клуба)

- Иван Минчев (89 мача)

- Еривалдо (22 мача)

- Радослав Апостолов (мача)

Гаюс Макоута, който изигра 39 срещи за Берое, се завръща в Брага, след като договорът му за наем изтече.

"Още веднъж благодарим на всички играчи, че защитаваха цветовете на нашия клуб и им желаем всичко най-добро!", написа ръководството на Берое.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички