Левски "забрави", че мачът почна: Берое наказа "сините" с гол "от съблекалнята" (ВИДЕО)

Снимка: Ani Georgieva / LAP.bg

1781 0

Берое стартира ударно домакинството си на Левски. В петък вечер, от 19:00 часа, старозагорци приеха у дома "сините" в двубой от 15-ия кръг на Първа лига

Още преди да бяха изтегли и 5 минути от срещата възпитаниците на Хосе Луис Ачиари излязоха напред в резултата. В 4-ата минута Вини Трибуле напредна с топка в крака посока противниковата врата.

Таранът се забави и от границата на наказателното поле предпочете да продължи, вместо да стреля. Коженото "кълбо" се озова в непокрития вдясно Джани Политино.

Фланговият състезател излезе очи в очи с Николай Михайлов и с лек, но точен шут в далечния ъгъл откри резултата в полза на своя тим. Феновете на Берое пък мигновено отвърнаха с красиво пирошоу от трибуните.

Непосредствено преди срещата "сините" научиха за промяна в часа на друг свой мач.