Царско село попари Берое в края

Снимка: Vladimir Stoyanov / LAP.bg

936 0

Берое загуби трети пореден мач в Първа лига, след като допусна загуба с 0:1 от Царско село. Под проливния дъжд на стадиона в Стара Загора домакините започнаха по-активно двубоя, но Кийлън Лебон не успя да затрудни вратата на Джони Пласид. И двата тима обаче имаха проблем да създават интересни положения.

През втората част времето се проясни и Мертенс опита удар за Царско село в 49-ата минута. Ново положение се откри пред Берое в 52-ата, но появилият се като резерва Димо Бакалов не намери целта. В 62-ата минута ветеранът Мартин Камбуров можеше да се разпише, но Пласид спаси. В добавеното време на срещата Андерсон донесе успеха на "царете"

Берое има актив от 37 точки и е на петата позиция в класирането кръг преди края на редовния сезон в Първа професионалната лига. Отборът на  Царско село се намира на осма позиция в актив от 29 точки.

Стана ясно и какви са загубите на Берое за 2020 г.