Юношата на ЦСКА Тонислав Йорданов донесе трите точки за Арда Кърджали срещу Берое

Снимка: fcarda.bg

1215 0

Арда Кърждали победи Берое у дома си с минималното 1:0 в мач от 24-ия кръг на Първа лига и старозагорци вече са в серия от три поредни загуби!

Единственото попадение в срещата бе дело на юношата на ЦСКА Тонислав Йорданов. В 69-ата минута Румен Руменов центрира прекрасно и "сложи" топката на главата му и той не остави шансове на вратарят на Берое Генадий Ганев.

В 89-ата минута "зелените" получиха право на дузпа, но Иван Караджов спаси удара на Фал от бялата точка!

Със спечелените три точки Арда събра актив от 42 пункта и остана на 4-то място във временното класиране. Берое пък е 5-ти с 36 точки!

По-рано днес бившият играч на Левски Паулиньо даде любопитно интервю за медиите в родината си, в което разказа за престоя си при "сините".