Берое се спъна в Арда Кърджали, викове "Оставка" огласиха Стара Загора

Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

1921 0

Берое и Арда Кърджали откриха деветия кръг в Първа лига, но не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1.

Преди първия съдийски сигнал Мартин Камбуров бе награден от името на БФС и Община Стара Загора за отбелязването на 254 гола в Елита, с които се превърна в голмайстор №1 на България!

В 28-ата минута след корнер вратарят на Арда Караджов закачи рамото на Фал и той се свлече на тревата. Главният съдия Иво Андреев посочи бялата точка и извади картон на стража, което предизвика 4-5 минути разправии на терена.

В крайна сметка системата ВАР преразгледа ситуацията и потвърди решението на рефера. Зад топката застана Камара и не сбърка - 1:0 за Берое!

В 79-ата минута Жуниньо си овладя топката перфектно на и стреля веднага в далечния ъгъл - красив гол и 1:1!

В края на срещата в игра се появи и Мартин Камбуров, но и той не успя да донесе трите точки на своя отбор. Феновете на Берое пък започнаха да скандират "Оставка" и изразиха чувствата си към старши треньора Петър Колев!

Берое е на пето място във временото класиране с актив от 13 точки, докато Арда Кърджали са седми с 9 пункта.