Ал Хилал подпечата присъдата на Кристиано Роналдо! (ВИДЕО)

3395 0

Ал Хилал продължава наказателната си акция в Саудитска Арабия. Преди малко "синята мощ" удари един от силните отбори като гост - четвъртият Ал Тааун с 3:0, и вече на 99,9% си осигури титлата в Про лигата.

Невероятен гол с пета в края!

5 кръга преди края Хилал води с 12 точки пред Ал Насър на Кристиано Роналдо и има мачове предимно с удобни съперници. Тимът на Жорже Жезус се класира и за финала на Купата на Саудитска арабия, където ще се изправи именно срещу "кралския клуб".

Александър Митрович Ал Хилал

Още: Ал Хилал с десет души се справи с Ал Итихад, чака Роналдо на финал (ВИДЕО)

Хилал не срещна особени проблеми с Ал Тааун. Първото попадение бе дело на вездесъщия Александър Митрович, който се разписа с глава в 40-та минута, след центриране на бразилеца Микаел.

Сауд Абдулхамид реши всичко в 70-та минута, след което копира радостта след гол на Мохамед Кудус от Уест Хям, като седна на стол пред публиката. Дълбоко в добавеното време Салех Ал Шехри фиксира крайното 0:3 след страхотен гол с пета.

"Без бързане" - 6 месеца по-късно Неймар отново тренира с топка (ВИДЕО)

Историческо: С три дузпи бившият клуб на Данило Асприля спря рекорда на Ал Хилал! (ВИДЕО)