Златан Ибрахимович в най-слабият си период от 2006 година насам

Снимка: Guliver/Getty Images

2221 0

Сериозната голова суша налегнала на звездата на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович продължава и след злополучния двубой с Челси.

При унизителното поражение с 0:4 от лондончани на "Стамфорд Бридж" шведският нападател не се разписа в четвърти пореден мач за "червените дяволи".

Кошмарно завръщане на Моуриньо, Челси екзекутира Юнайтед (ВИДЕО)

Той имаше две възможности да накаже "сините", но при първия не уцели вратата с глава, а при втория Тибо Куртоа се намеси авторитетно.

Ибрахимович вече няма гол в последните си 28 удара към противниковата врата, а "сухите" му минути станаха точно 498.

СНИМКИ: Феновете на Юнайтед са БЕСНИ на поведението на Ибра, и то с право

Това е най-слабата резултатност на шведската звезда от 2006 г. насам, докато защитаваше цветовете за италианския Интер.

Златан може да прекъсне головата си суша в сряда, когато Юнайтед е домакин на градския съперник Манчестър Сити в турнира за Купата на лигата.