Чудото е факт: Лудогорец взе точка от Арсенал

Снимка: "Le Parisien"

5643 0

Историческа първа точка спечели Лудогорец в младежката Шампионска лига. Тя бе постигната не срещу кой да е, а срещу тима на Арсенал.

На стадион "Георги Аспарухов" в София малките "орли" стигнаха до 1:1 с връстниците си от английския колос.

Нелсън откри за "артилеристите" в 33-ата минута на мача, а Преслав Петров изравни 40 минути по-късно. Това бе и крайният резултат на мача, в който гостите доминираха, а разградчани бяха доста пасивни.

Въпреки равенството обаче, тимът до 19 години остава на последно място в групата с една точка.

При гостуването си в Лондон възпитаниците на Юри Васев паднаха с 0:3.