"Левски" с разгромна загуба в младежката ШЛ

1029 0

Отборът на "Левски" U19 записа много тежка загуба в младежката Шампионска лига. "Сините" загубиха с 5:0 като гост на турския тим Алтънорду в първия кръг на турнира.

Бълграският тим си направи сам задачата още по-сложна. В 3-та минута Недялков получи червен картон и остави съотборниците си с човек по-малко. 20 минути по-късно резултатът вече бе открит, а до края на първата част домакините отбелязаха и второ попадение.

Втората част играчите на Алтънорду атакуваха още повече и логичното се случи. До 63-та минута крайното 5:0 вече бе оформен. "Левски" така и не успя да отправи удар към противниковата врата, докато съперникът им се отчете с 21 и 12, от тях бяха точни.

Реваншът на "Герена" е на 19-ти октомври.