Устремът на Черно море продължава, вече е на 5 точки от лидерите

Снимка: БГНЕС

1179 0

Доброто представяне на Черно море продължава, след като отстрани "Левски" на 1/8-финалите за Купата, тази вечер постигна убедителна победа срещу Нефтохимик за първенството.

"Моряците" победиха тима на Христо Янев с 3:1 и вече са на трето място само на 5 точки от лидерите "Левски" и Лудогорец.

Ясни са всички 1/4-финалисти за Купата на България

Капитанът Георги Илиев откри резултата от пряк свободен удар и даде асистенция за Уго Секо преди почивката.

Вторите 45 минути Пламен Николов с глава сложи край и на малкото останала интрига - 3:0, а в 78' резервата Иван Вълчанов вкара от воле почетния гол за бургазлии.