Шокиращо: Фенове нападнаха и съблякоха Ларсон (ВИДЕО)

1626 0

Шведската легенда Хенрик Ларсон и синът му Джордан са били нападнати на терена, след като отборът им Хелзингборг изпадна във втора дивизия на шведското първенство, съобщава "Мирър".

Инцидентът се е случил станал веднага след шведският клуб, воден от бившата звезда на Барселона, е загубил с 2-1 у дома, от Халмщад в плейоф за оцеляване в шампионата.

Както се вижда от видеото  фенове са много афектирани от резултата и от перспективата да играят във втора дивизия за първи път от 23 години насам през следващия сезон.

Фенове с качулки и факли нахлуват на терана и започват да бутат Ларсон-младши и събличат горнището на футболния му екип. 19-годишния Джордан е толкова шокиран, че първоначално не реагира.

Атаката е още по-странна имайки предвид, че именно Джордан Ларсон бележи за Хелзингборг в 83-та минута, но след късни попадения в 87-та и 90-та минута Халмщад в крайна сметка си осигурява мястото в елита.