От 0:2 до 3:2 в последните 7 минути (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/Getty Images

1965 0

Сампдория показа воля и стигна до успех срещу Сасуоло с 3:2, след като до 84-ата минута губеше с 0:2. И петте гола в срещата от 13-и кръг на италианския шампионат бяха реализирани през второто полувреме.

Федерико Ричи от гостуващия тим откри резултата в 64-ата минута, а в 74-ата Антонино Рагуза удвои преднината на Сасуоло. Домакините обаче не се предадоха и в 84-ата минута Фабио Куалярела върна един гол, а Луис Муриел в 89-ата изравни резултата. В 91-ата колумбиецът Муриел вкара втория си гол в срещата, с който Сампдория спечели домакинския си мач.

Тимът от Генуа е десети в класирането с 18 точки, а Сасуоло с 13 заема 16-а позиция.