Серхио Бускетс асистира - Меси бележи! Лионел с втори гол за Интер Маями (ВИДЕО)

11362 0

Едва 8 минути - толкова бяха нужни на Лионел Меси, за да вкара второто си попадение с екипа на Интер Маями в турнира за Купата на Лигата!

Гостите от Атланта Юнайтед влязоха по-добре в срещата и дори първоначално техен гол бе отменен заради засада, а след това и дясната греда спаси "розовите".

Все пак, едва осем минути след първия съдийски сигнал, Интер поведе в резултата!

Серхио Бускетс, който се намираше зад центъра, пусна прекрасно извеждащо подаване към Меси (и двамата стартираха за първи път като титуляри), а световният шампион с Аржентина се озова сам срещу вратаря...

Първоначалният удар с левия крак на Бълхата се отби от лявата греда зад Брад Гузан, но при добавката му с десния стражът на Атланта нямаше какво да стори - 1:0 за Интер Маями!