С 28 гола в 29 срещи сърбин държи Роналдо далеч от върха в Саудитска Арабия (ВИДЕО)

1079 0

Ал Хилал записа 25-ата поредна победа във всички турнири. Днес лидерът в Саудитска Арабия спечели домакинството си от 20-ия кръг на местния елит с 3:1 над Ал-Раид.

Митрович не спира да вкарва в Близкия Изток

В основен герой за победителите се превърна Александър Митрович с попаденията си в 3-ата и 29-ата минута от дузпа. По този начин националът от западната ни съседка оформи 28 гола в 29 срещи с екипа на гранда от Близкия Изток. Третото попадение за Ал Хилал бе дело на Кулибали в 52-ата минута.

Гостите, които още до края на настоящия кръг може да се озоват в зоната на изпадащите, успяха да вкарат почетно попадение в добавеното време на срещата чрез Сайоуд. В крайна сметка Ал Хилал победи съперника си за трети пореден път и остава със седем точки преднина пред Ал Насър и Кристиано Роналдо.

Още: С обрат в добавеното време на Шампионска лига на Азия: 21-ва поредна победа за Ал Хилал и суперсерията продължава (ВИДЕО

Скандирания "Меси, Меси" вбесиха Кристиано Роналдо, CR7 се избърса с шал на Ал Хилал (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не се сдържа срещу съдийка и поиска тя да напусне (ВИДЕО)