Ромеро посочи прегръдката си с Лео Меси за най-красивия момент от Световното по футбол

1197 0

Аржентинската звезда на Тотнъм - Кристиан Ромеро си спомни за момента, в който Лионел Меси го прегърна, след като "гаучосите" спечелиха Световното първенство по футбол през 2022 г. в Катар миналия декември.

Ромеро, който беше неразделна част от отбора на Лионел Скалони в Катар, погледна назад към трогателния момент между него и Меси непосредствено след като Аржентина стана световен шампион и го нарече "най-красивия".

"Прегръдката с Меси беше най-красивият момент за мен на Мондиала. Винаги съм казвал, че откакто дебютирах в националния отбор, Лео се държи страхотно с мен, той е изключително добър човек", каза Ромеро за "TyC Sports".

Меси определено е известен с това, че е скромен и отборен играч, качества, които бяха на показ на скорошните световни финали в Катар, където аржентинският капитан изведе "Ла Албиселесте" до златото. Той спечели "Златната топка" на турнира, вкара седем гола, включително два във финала и се нареди зад Килиан Мбапе в голмайсторската класация.