Пряк свободен от 35 метра: Хълк вкара с топовен изстрел (ВИДЕО)

2537 0

В мач от 18-ия кръг на бразилската Серия А Атлетико Минейро надделя с 2:0 като гост на Сао Пауло. По този начинтимът изпревари Форталеза, Интернасионал и Крузейро, събирайки 24 точки - 2 по-малко именно от Сао Пауло.

Попаденията в сблъсъка бяха разпределени по едно за двете полувремена. Още в 4-тата минута бившият футболист на Порто Хълк откри резултата, а в 69-ата минута успехът бе подпечатан с гол от дузпа на Павон.

Голът на Хълк определено си заслужава да бъде видян. Бившият национал на Бразилия се нае с изпълнение на пряк свободен удар от около 35 метра. Той изпрати изключитлно силен удар, попаднал в горния десен ъгъл зад противниковия вратар, който направи плонж, но нямаше как да спаси.

Насладете се на изпълнението чрез кадрите по-долу в материала. Преди време пък Хълк "препарира" вратар с удар от над 40 метра (ВИДЕО).