Порто и Зенит с минимални, но важни победи в ШЛ

1319 0

Порто записа минимална победа с 1:0 като гост на Лил в мач от плейофите за влизане в Шампионската лига.

Попадението за "драконите" падна в 61-ата минута, негов автор стана Ектор Ерера, който се разписа след грешка в отбраната на французите.

С успех като гост, също с 1:0, се поздрави и руският Зенит Санкт Петербург, който взе ценната победа срещу Стандарт в Лиеж. Голът за руснаците вкара Олег Шатов след асистенция на Хълк в 16-ата минута.

Останалите три срещи от Шампионска лига не излъчиха победител и всички те завършиха при един и същи резултат - 1:1.