Без Тонев Селтик стигна само до 1:1 с Марибор (Всички резултати в ШЛ)

1498 0

Без българското си попълнение шотландският гранд Селтик успя да стигне само до равенство 1:1 със словенския Марибор като гост в плейофа за влизане в Шампионската лига снощи. Ремито остави реванша отворен, като предимството, разбира се, е за "детелините".

Тонев лекува контузия и още не е напълно готов за игра.

Гостите от Глазгоу поведоха още в 6-ата минута, когато точен бе Калъм МакГрегър. В 14-ата минута Марибор се върна в мача с попадение на Дамян Бохар. И двата тима опитаха всичко, за да стигнат до успеха, но равенството се запази до края.

Олборг – Апоел Никозия 1:1

Лил – Порто 0:1

Марибор – Селтик 1:1

Слован Братислава – БАТЕ Борисов 1:1

Стандарт Лиеж – Зенит Санкт Петербург 0:1