Марадона идва като треньор в Европа


Марадона идва като треньор в Европа
Снимка: Getty Images/Guliver

1386 0

Аржентинската легенда Диего Марадона може да продължи треньорската си кариера в клуба от Беларус Динамо Брест, съобщиха местните медии, които цитират футболният агент Стефано Сеси. Вчера стана ясно, че Марадона обсъжда предложения от Динамо и от клубове от Саудитска Арабия и Кувейт.

Сеси и адвокатът на Марадона в понеделник са се срещнали с представители на Динамо Брест в Дубай, където в момента е и самият Марадона. Той е дал принципното си съгласие да застане начело на отбора след Световното първенство в Русия.

На Мондиала Марадона ще работи в ролята на експерт на венецуелската държавна телевизия Telesur.

Аржентинецът за последно бе наставник на клуба от ОАЕ Ал Фуджайра и напусна отбора, след като не успя да го вкара в елитната дивизия на местния шампионат. Марадона може да замени в Динамо Брест чешкият треньор Радослав Латал.

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички