Кристиано Роналдо се отчете с 3 гола и 2 асистенции за полувреме с Ал Насър (ВИДЕО)

1999 0

39-годишният Кристиано Роналдо не спира да впечатлява по футболните терени. Той вкара 2 гола за 20 минути при визитата на Абха от 26-ия кръг на саудитската професионална лига.

Роналдо не спира да вкарва

Гол след гол за легендата

Попаденията обаче бяха много изящни и дълго ще обикалят социалните мрежи. Португалецът вкара 62-ия и 63-ия си гол от пряк свободен удар в професионалната си кариера. Той бе точен в 12-ата и 21-ата минута и продължи успешно с головете от миналия кръг.

На 30-и март Роналдо вкара хеттрик при разгрома с 5:1 над Ал Таи. Хеттрик оформи и във вторник с третия си гол в 43'. За 65-и път в кариерата си Кристиано реализира три попадения в един мач.

През това време португалецът даде и две асистенции - към Мане (33') и Ал Сулайхим (44'). Това се очертава като най-разгромната победа над Абха на "соколите", които до този момент имат и един успех от 2019 г. с 4:0.

Вижте защо Лео Меси атакува Кристиано Роналдо!

Още: "Антонела е по-скромна": Джорджина вбеси феновете с поредна демонстрация на лукс

В Словения с хитър начин да изкарат пари от Кристиано Роналдо: Приготвихме уникална изненада

"Daily Mail" сложи Кристиано Роналдо 10-ти сред най-великите, Меси е №1, а Стоичков?