Конте дебютира начело на Тотнъм с евроуспех в битка с 3 червени картона

1144 0

Италианският мениджър Антонио Конте дебютира с победа начело на Тотнъм. "Шпорите" спечелиха с 3:2 домакинството си на Витес в мач от група G на Лигата на конференциите. Лондончани поведоха с 3:0 до 28-ата минута след попадения на Хюн-Мин Сон (15') и Лукас Моура (22') и автогол на Якоб Расмунсен. Якоб обаче върна 1 попадение в 32-ата минута, а в 39-ата Матуш Беро бе точен, оформяйки крайния резултат.

През второто полувреме бяха показани три червени картона. Тотнъм остана с 10 човека на терена, след като Кристиан Ромеро бе изгонен за втори жълт картон в 59-ата минута. В заключителните 10-ина минути на срещата пък двама играчи на гостите също поеха към съблекалните.

Конте получи топло посрещане от публиката на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм". След 4 изиграни кръга лидер в групата е Рен с 10 точки, "шпорите" са със 7, Витес е с 6, а Мура с 0. Напред в турнира ще продължат първите два тима в крайното подреждане на карето. А ето какво обеща Конте на феновете.