Как празнуват феновете на Бешикташ 4-я гол във вратата на Олимпиакос (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

2971 0

Отборът на Бешикташ се класира за 1/4-финалите на Лига Европа, след като се наложи с 4:1 като домакин над гръцкия Олимпиакос.

Преди седмица двата тима завършиха при резултат 1:1, а след днешната среща турският тим продължи напред с общ резултат 5:2.

Шоуто за феновете на Бешикташ, които са известни като най-шумните в Европа, бе голямо и те и днес не спираха да подкрепят любимците си. При резултат 2:1 след края на първата част домакините играха с човек по-малко, но това не им попречи да вкарат нови два гола след почивката и да се класират сред най-добрите 8 в Лига Европа.

Запалянковците на тима пък показаха огромно задоволство от изразителната победа, като танците и скандиранията не спираха до последния съдийски сигнал.