Италия удари Венецуела с 2:1 в истински комедиен спектакъл (ВИДЕО)

905 0

Италия победи Венецуела с 2:1 в контрола, играна във Форт Лодърдейл, САЩ. Мачът бе изпъстрен с грешки от всякакво естество и можеше да засенчи дори най-великите комедии в историята на киното.

Нетипични грешки за "скуадра адзура"

Още във втората минута Алесандро Бонджорно от Торино действа много тромаво и фаулира нападател на Венецуела в наказателното. Донарума обаче спаси удара на Саломон Рондон, а при последвалата добавка, играч на южноамериканците не уцели опразнената врата от упор.

В края на полувремето Матео Ретеги издебна за една грешка при изнасянето на топката и откри резултата.

Италия успя да победи Венецуела с 2:1 в САЩ

Още: ВИДЕО: Задна ножица шокира Бразилия и прекъсна победната ѝ серия у дома

В 43-та минута обаче статуквото бе възстановено при сходна ситуация - защитник на Италия сбърка и Дарвин Мачис се разписа с мощен удар на празна врата.

В 64-та минута Йондер Кадис излезе сам срещу Донарума, но Джиджо спаси ефектно.

Десетина минути преди края Ретеги вкара втория си гол в срещата, след като двама защитници на Венецуела не можаха да изчистят топката. Малко след това отново видяхме комедийни прояви на ниво "Б" група, но този път нападателите на Италия не можаха да се възползват.

Роберто Манчини: Италия може да изтрие лошия спомен за Мондиал 2022, като спечели следващия