Интер пропиля 2 гола аванс и допусна унизителна загуба в Израел (ВИДЕО)

997 0

Италианският гранд Интер допусна поредна унизителна загуба в тазгодишното издание на Лига Европа.

В среща от петия кръг италианците поведоха с 2:0 като гости на Апоел Беер Шева, но впоследствие допуснаха пълен обрат до 2:3, с което освен всичко ще завършат и на последна позиция в Група "К".

"Нерадзурите започнаха много добре мача и още в 12-ттата минута излязоха напред в резултата чрез гол на звездата си Мауро Икарди. Марсело Брозович увеличи преднината на италианския тим с втори гол в 25-та минута.

След кошмарно второ полувреме обаче,  Интер пропиля преднината си и за пореден път през този сезон разочарова тифозите си. Головете за Апоел отбелязаха Лусио, Нвакаеме от дузпа и Сахар в добавеното време на двубоя.

АПОЕЛ БЕЕР ШЕВА - ИНТЕР 3:2

0:1 Икарди (12)

0:2 Брозович (25)

1:2 Лусио (58)

2:2 Нвакаеме (70-дузпа)

3:2 Сахар (90)

В другия мач от групата Спарта(Прага) победи английския Саутхемптън с 1:0, след попадение на Коста Нхамойнесу, дошло след красива комбинация в 11-тата минута.

До края на двубоя английския тим беше по-активен, но така и не успя да намери път към вратата на чехите. Така кръг преди края на груповата фаза Спарта е непоклатим на първата позиция, а в пряк сблъсък за втората позиция в последния кръг ще спорят Саутхемптън и Апоел, докато Интер отпада от надпреварата.