Илия Груев пак бе титуляр, но Лийдс не успя да достигне до 1/8-финалите на ФА Къп от първия опит

1043 0

Отборът на Лийдс завърши 1:1 при домакинството си на Плимут от 1/16-финалите за ФА Къп, което означава, че двубоят ще трябва да се преиграе!

Груев отново титуляр

Българинът Илия Груев отново бе титуляр в състава на Даниел Фарке - за четвърти пореден път. Той остана на терена през всичките 90 минути.

В 31-вата Джейдън Антъни изведе Лийдс напред в резултата, а асистенцията за гола бе дело на Самуел Байръм. В 73-тата обаче гостите изравниха чрез Адам Рандъл.

Лийдс

*За Груев и компания предстои гостуване на Бристол Сити от 30-ия кръг на Чемпиъншип (2-ри февруари, 22:00 ч. българско време).