Гол в 9-ата секунда даде начало на Лига Европа! (ВИДЕО)

1994 0

Вторият по сила европейски клубен турнир Лига Европа почна с неособено вълнуващ мач за българската публика - Карабах срещу Слован (Либерец) - но пък предостави най-бързия гол в историята на турнира (от създаването му през сезон 2009/10).

Гостите от Чехия поведоха още в 9-ата секунда, след като знаменитият Милан Барош намери Ян Сикора и резултатът е открит още преди всички зрители да са седнали по местата си по трибуните.

В 7-ата минута Карабах изравни чрез Мичел, а Барош се разписа в 68-ата за 1:2 и изглеждаше, че е донесъл успеха на Слован, но в 94-ата минута Садигов оформи крайното 2:2.