Гьозтепе удари здраво, но Станимир Стоилов остана недоволен от възпитаниците си

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

3645 0

Гьозтепе на Станимир Стоилов разгроми Аданаспор с 3:0 в мач от 24-ия кръг на турската Първа лига (второто ниво на футбола в съседката ни). Всички попадения за гостите паднаха през първото полувреме. Въпреки доминантния успех, родният специалист разкритикува своите.

Стоилов отново недоволен

Гьозтепе, който се върна към победите след равенството срещу Маниса, вече има 49 точки в актива си, заемайки 2-о място във временното класиране. Тимът на Стоилов тим изостава на 6 точки от лидера Еюпспор, който е с мач по-малко. Аданаспор остава на 14-о място с 23 пункта.

Още: Левски громи, Станимир Стоилов "копира": Гьозтепе избухна за бой като гост

Стоилов недоволен от своите в Гьозтепе

"Бяхме по-добри и заслужено спечелихме. През второто полувреме не трябваше да даваме инициативата на съперника. Футболът е работа за сериозни хора. Затова съм разочарован от представянето ни след почивката. Искам да сме дисциплинирани и отговорни през всичките 90 минути", коментира след мача родният специалист.

Станимир Стоилов и Николай Костов с коренно различно мнение по важен въпрос за Левски?

Станимир Стоилов за Иво Ивков: Нямаше как да не подкрепя човек, който виждам как се бори за Левски