Германия разби Мексико и ще спори във финала за Купата на Конфедерациите (ВИДЕО)

Снимка: БГНЕС

1546 0

Отборът на Германия се класира за финала на Купата на Конфедерациите, след като разби тима на Мексико с 4:1 във втория полуфинал от надпреварата.

Бундестимът започна отлично двубоя и поведе с 2:0 още до 8-та минута след две попадения на Леон Горецка.

В 59-та минута Тимо Вернер добави трети гол за Германия, а минута преди края на редовното време Марко Фабиан отбеляза почетното попадение за Мексико.

В самия край Амин Юнес оформи крайното 4:1 и подпечата мястото на своя тим на финала.

В мача за титлата на 2 юли възпитаниците на Йоаким Льов ще се изправят срещу отбора на Чили, който вчера победи Португалия след изпълнение на дузпи.

Germany 4-1 Mexico | All Goals and Full... by riqezi